איך אפולו נכנסה לדפיי ההיסטוריה:

אפולו הייתה ארגון של ארצות-הברית כמשימה לצאת לחלל ולהנחית בפעם הראשונה אדם על הירח. (ובנוסף להראות ל-ברית המועצות מי יותר חזקה ומגניבה). וכן, למרות שזה נשמע בלתי אפשרי הם הצליחו!!! 

המלחמה הקרה:

"מלחמה קרה" פרושה התערבות על מי יותר חזקה, עוצמתית, ומגניבה!. עכשיו מלחמות קרות, זה דבר נדיר. מאוד נדיר!!!!. ועם יש משהו טוב במקרה של ארצות הברית וברית המועצות: הוא שאין מלחמה, תדמיינו שתי מעצמות ענק שולחות בכל רגע נתון 20 פצצות גרעיניות!!, מבינים על מה אני מדבר?. בכל מקרה, איך הגענו למצב שכולם מכירים את המשפט: זהו צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות? על כך בפרק הבא.

מבצע ברבים: 

ועכשיו עם אתם חושבים לכם: מה קשור המלחמה הקרה?, אז התשובה היא: ללא המלחמה הקרה כנראה שלא היינו זוכים לראות את עצמנו בחלל!. כי ההתערבות גרמה לשתי המעצמות לנסות להגיע ל-מעל הוא מעבר, רחוק יותר, גבוה יותר! והם ניסו להגיע למה שאף אחד לא דמיין, או רק חשב. ארצות-הברית הכינו את "אפולו" וברית-המועצות רק שיגרו דברים וניסו לגרם לארצות-הברית להיכנע. אפולו באה מתוך תוכניות  החלל הקודמות של ארצות-הברית: מרקורי וגמיני. הם שילבו בתוכנית המווווווון אסטרונומים ומדענים מנוסים מרחבי העולם. בנוסף, גם טייסים מנוסים. ולבסוף, אחריי שנים ארוכות של עבודה, ב-1969 נחתו ניל-אמסטרונג ובז-אולדרין על הירח ותקעו את דגל ארצות-הברית.