הבריחה מהודו - ספר

גרסת טיוטה

זוהי גרסת טיוטה של הערך. ערך זה נמצא בתהליכי עריכה על ידי וונדר וומן.

סוג הספר: מבוסס על סיפור אמיתי, דרמה, מתח
שם ההוצאה לאור: מייזיליק ספרים
שנת ההוצאה לאור: יצר לאור בשתי מהדורות:
מהדורה ראשונה ב2006, מהדורה שנייה ב2008. 

הדמות המרכזית:

רונן דבש- הדמות המרכזית של הסיפור ,אפשר למחוק כדי לקצר חזרות הסיפור מתאר את המסע הפנימי של רונן, רונן מסתבך בהודו בעסקים פליליים ונעצר שם, הוא חשב שהודו היא עיר חופשיה ואין שם חוקים אבל הוא טעה, כי הוא שם ניסוח הוא נתפס על ידי המשטרה ההודית ונעצר.
הוא מועבר לכלא צפוף מאוד, שם הוא פוגש שם - ניסוח ידיד ישראלי מהעבר ומתיידד איתו, הוא מגלה שאשתו יולדת בזמן שהוא בכלא , ואחרי שנה וחצי בכלא מצליח לברוח בעזרת פדיון שבויים והרבה אמונה.

תקציר העלילה:
בבקשה להכניס פיסוק
מסופר על רונן ישראלי שחוזר בתשובה והעסק שלו קורס הוא נמשך להודו ונעצר, מעובר לכלא עם 3500 אסירים אשר הכלא מובנה רק ל800 אסירים, הצפיפות הנוראית,הרעב, עצם זה שכל האסירים שם מחכים למשפט שאי אפשר לדעת  יודע מתי הוא- ניסוח בכלל יתחיל,  עצם זה עם היותך- ניסוח עם פושעים בכלא ,שהסביבה שלך שם זה פושעים, דווקא במקום שהכי קשה לו הוא מתחיל לחשוב על החיים , ובמקום הכי נמוך עם הכי הרבה קושי הוא מצליח לצמוח רוחנית וחוזר בתשובה, משפחתו משיגה תרומה מרב אשר מסכים לתרום לו כסף לפדיון שבויים, (פדיון שבויים= תמורת סכום כסף שמעבירים לתרומה , מחברים לו תפילה ובזכות הכסף שניתן לתרומה יוכל להשתחרר מהכלא) , בזכות הפדיון שבויים הוא מצליח אחרי שנה וחצי לברוח מהכלא ולהגיע לישראל בדרך לא דרך, שם הוא פוגש את משפחתו ואת שתי בנותיו, אחת מהם נולדה בזמן שהיה בכלא.
סיפור מרגש, אשר יסחוף אותכם ממש כאילו הייתם עם רונן באותם זמנים.זו המלצה ולא תוכן

מסר והמלצה על הספר:

"הבריחה מהודו" - הינו ספר מרגש , על ישראלי שמצליח לצמוח במקום שהכי קשה לו, הסיפור מלמד על עוד צדדים של החיים, איך דווקא מהמקום הכי שפל שיש - כלא, הוא מצליח להתגבר על הקשיים שלו, ואם הוא הצליח להתגבר על זה אז למה שאנחנו לא נתגבר על הקשיים שלנו? אני ממליצה לכם לקרוא את ספר זה  כי זה ספר שיחזק אותכם לחיים ואפילו ילמד אותכם שכל אחד יכול להצליח בכל מה שירצה אם הוא רק יאמין בעצמו וזה יכול להיות גם בדברים הכי קטנים בעולם , למשל: להצליח במבחן.
בנוסף ספר זה, זה ספר שיעניין אותכם- ניסוח הרי איך רונן הצליח לברוח? כמה פעמים הוא ברח? האם הוא נתפס? איך הוא הצליח לשרוד בכלא הזה? כדי לגלות את כל זה, תצטרכו לקרוא את הספר!
הבריחה מהודו - ספר