גרסת טיוטה

זוהי גרסת טיוטה של הערך. ערך זה נמצא בתהליכי עריכה על ידי אסתי.

שם הסופר:  רונית לוינשטיין מלץ
סוג הספר: מסע בעקבות שמי - מתח, דרמה, רומן , פנטזיה...
שם ההוצאה לאור: ידיעות אחרונות
שנת ההוצאה לאור: 2014

הדמויות המרכזיות:

  • טוביה (סבא)- היה מספר לנכדו סיפורים מילדותו, סיפר לו שכשהוא היה בצבא בגיל 20 הוא נפצע ואיבד את הזיכרון שלו. הוא לא ידע איך קוראים לו, איפה ביתו, איך קוראים להורים שלו ומיהם האחים שלו. ניסוח
  • ד"ר ג'ונס- עזר לטוביה להיזכר מיהו, איפה ביתו, איך קוראים להוריו, ואיך קוראים לאחים שלו. ובסוף הסיפור הוא עזר לו למצוא את משפחתו ולהכיר אותם.

נא להוסיף פיסוק לאורך כל הערך

תקציר העלילה:

הסיפור מספר על ילד אחד שקראו לו בן שעבר תאונה עם האופניים שלו והוא נמצא בבית חולים. הרופאים בבית חולים חשבו שכשהוא יתעורר אז בטח הוא ישכח את כל מה שקרה לו בילדותו, אז הרופאים אמרו לסבא שלו שיספר לו סיפורים שקרו לו בילדותו (לסבא). הוא התחיל לספר לו שהוא נולד במלאבה שבפולין וכשהוא שירת בצבא אז הוא נפצע ואיבד את הזיכרון שלו. הוא לא ידע איך קוראים להוריו, מה שמו, איך קוראים לאחים שלו, איפה ביתו  מהרגע שהוא נולד עד גיל 20. לאחר מכן הוא פגש רופא אחד שקראו לו ד"ר ג'ונס הוא עזר לו להיזכר בזה שהוא סיפר לו סיפורים שקרו לו מהילדות. ובסוף ד"ר ג'ונס עזר לו למצוא את משפחתו ולהכיר אותם, והוא פגש את דודתו שהלך לגור אצלה אחרי הצבא. 

מסר או המלצה על הספר:

אני ממליצה לקרוא את הספר, כי הוא מעניין. ושהקוראים יזהרו מרכיבה על אופניים, כי כל זה קרה בגלל שבן רכב על האופניים לא בזהירות.- האם לא כדאי לרכוב על אופניים אבל בזהירות?

הזדמנות לעבר חדש