נעלמים - סדרת דרמת מסתורין

' נעלמים ' היא סדרת דרמת מסתורין ישראלית ששודרה לראשונה ב - 2016 בערוץ ניקולודיאון .  

 

העונה הראשונה :

 העונה מתבססת על שני פרקי זמן : בעבר - דריה , דניאלה ושאולי הם שלושה נערים אמיצים שמגלים סוד אפל שהוסתר מתושבי העריה שבה הם גרים כבר עשרות שנים . במהלך התעלומה הם נחטפים , אך לתושבי העיירה מסופר שהם טבעו .

בהווה - אמה , אלון ועידו הם שלושה נערים ( עידו הכיר את דריה , דניאלה ושאולי אך אמה ואלון לא הכירו אותם ) יוצאים למסע ומחפשים את דריה , דניאלה ושאולי שנעלמו . בדרך הם גם מגלים סודות כמוסים ומסתוריים שהם לא ידעו על העיירה ומסתבכים עם פושעים מסוכנים .

 

 

העונה השנייה :

גם היא מבוססת על שני פרקי זמן : הווה ועתיד . בהווה - דרייה , דניאלה , אמה , אלון , עידו , שירה ודולב עושים מחנה ליילי וישנים בחורשה . דרייה ואמה לא מצליחות להירדם אז הן הולכות לדבר בצד , כשהן חוזרות שאר החברים שלהם נעלמים והן לא יודעות איפה הם . כשהמשטרה מגיעה כל החברים שלהם שם ואנייהם יודעים מה קרה , אך בהמשך הם מגלים שם היו מעורבים בפשע גדול .

בעתיד - דריה , אמה , דניאלה , עידו , תום ועומר ( ג'וקי ) נחטפים ומוצאים את עצמם ( כל אחד בנפרד ) בחדר חשוך ומפחיד . מטרתם היא כמובן לברוח מהמקום , אך אין להם מושג איפה הם . 

 

 

העונה השלישית :

מירה , סבתא של אמה , נכנסת לתמונה . זה מתחיל כאשר אמה ואלון מצאים חפץ ששייך לסבא שלהם ( ז"ל ) ויכול להיגמר בהצלחה גדולה או באסון . החבורה לא מבינה במה מדובר ומחליטה להתרכז בלהבין הכל , והבעייה הגדולה היא שהם לא יודעים שכל האנשים שמסביבם יכולים להיות קשורים לסיפור !

כותבים ומפיקים :

 

ירון ארזי , יהונתן בר-אילן , מאיה אנפנר ואסף שליטא .

 

מספר עונות נכון ל- 2021 :

 

עונות 1-3 שודרו , ועונה מספר 4 בצילומים . 

 

  1.  ( עונה מספר 1 ) : 48 פרקים + שני פרקים ספיישל .
  2. ( עונה מספר 2 ) : 48 פרקים + שני פרקי ספיישל .
  3. ( עונה מספר 3 ) : 47 פרקים + שני פרקי ספיישל . ( הענוה הרביעית לא ידועה )

 

 

דמויות :

 

  • דריה ( ספיר בן רובי ) : דריה היא נערה אמיצה ואהובה , היא בעצם " המנהיגה " של החבורה שלה . חברתה הטובה ביותר היא דניאלה .
  • דניאלה ( כרמל לוטן ) : דניאלה היא נערה מצחיקה ונחמדה , היא שואפת להיות כמו דריה ( חברתה הטובה ) ולרוב חושבת ש' דריה תמיד צודקת ' .
  • אמה ( גאיה גור-ארייה ) : אמה היא נערה סקרנית שעברה לעיירה ' אשמורת ' ( העיירה לא קיימת במציאות ) עם אחיה אלון . שניהם רצו למצוא את דריה , דניאלה ושאולי ולכן הצתרפו להרפתקה .

 

 

הסדרה מאוד מומלצת לצפייה . ( לדעתי )

נעלמים - סדרת דרמת מסתורין