תיכון ברנסון סודות


שם הסופר: ליאת רוטנר
סוג הספר: רומן לבני נעורים
שם ההוצאה לאור: דני ספרים
שנת ההוצאה לאור: 2002
תרגום: כתבו כאן האם הספר מתורגם ואם כן מי תרגם ומאיזו שפה.נא למחוק את המשפט הזה

חסר פיסוק בכל הערך !.


הדמויות המרכזיות:

  • אבישג-אבישג היא מלכת הבית ספר היא מובילה את קבוצות הריקוד של הבנות, ונחשבת ליפה ומוכשרת. כולם בטוחים שהחיים שלה מושלמים אבל אף אחד כולל חברותיה הטובות אינו יודע על הסודות שהיא מסתירה מעברה כשהיתה מישהי אחרת לגמרי.
  • מיכל-מיכל היא המנהלת של להקת הרוק, מיכל היא ילדה בעיתיית בשכבה היא אוהבת למרוד וליתוכח עם מורים ויש לה סגנון לבוש שונה .היא יריבתה הגדולה של אבישג, שלהקת הרוק שלה מתמודדת מול קבוצת הריקוד של אבישג בתחרות האומניות הארצית. 
  • ליאב- ליאב הוא תלמיד חדש שמגיע לבית ספר תיכון ברנסון עם אחותו ואמו. הוא מצליח ליתחבר בקלות לכול התלמידים בבית הספר, ונחשב למקובל. לליאב יש הרבה ביטחון עצמי והוא לא מפחד לומר מה שיש לו.הוא מתיידד עם מיכל ונכנס ללהקה "הברחשים" והוא מכיר את אבישג עוד  מילדותה ויודע סודות מעברה.

תקציר העלילה: 

אבישג היא מלכת הבית ספר כולם מעריצים אותה ורוצים להיות חברים שלה, אבל אף אחד לא יודע את הסודות שהיא מסתירה מעברה . לבית הספר מגיע ליאב, שמלא בביטחון יחד עם אחותו אסתר שהיא ילדה בישנית שקשה לה ליתחבר בקלות. אבישג מכירה את ליאב היטב כי הוא למד היתה בעבר בבית הספר והוא יודע את עברה,ואבישג מפחדת שהוא יגלה לכולם ולכן מתרחקת ממנו. בינתיים יש בבית ספר תחרות בין הלהקה של אבישג וחברותיה  ללהקה של מיכל התלמידה הבעייתית בבית ספר שהיא יריבתה של אבישג, שמתברר שגם היא מסתירה סודות מחבריה. בזמן שהלקות מתכוננות לתחרות הלהקה של אבישג הורסת את ההופעה של הלהקה של מיכל ואז נקבע בבית הספר שהלהקות יופיעו ביחד בתחרות הארצית. מה יקרה בסוף האם הלהקות יצליחו ליתחבר זה לזה האם הסודות הגדולים יתגלו...

מסר או המלצה על הספר:

אני ממליצה לכם מאוד לקראו את הספר סודות של ליאת רוטנר ,שמספר על חברויות שיתופי פעולה בין קבוצות שמתחרות זו בזו ועל מריבות שמובילות לגילוי הסודות שכול אחד מסתיר מעברו. ומה וקרה שהם יתגלו.... ואת זה תגלו רק אם תקראוו את הספר .כדאי לכם מאוד לקראו את הספר סודות כי זה ספר מותח שלא תוכלו להפסיק לקרוא עוד ועוד. אתם תיכסנו לסיפור כבר מהפרק הראשון  זה ספר שנותן מסרים לחיים על חברויות ועל מריבות לכן אני מאוד ממליצה לכם לקראו את הספר סודות של ליאת רוטנר . 
תיכון ברנסון סודות